Yıldızlar Düğün Salonu 40 Yıllık Tecrübe

Yıldızlar Düğün Salonunun Sunduğu Kullanım Özellikleri

Yıldızlar Düğün Salonu 600 metrekare yekpare bir alan üzerine kurulmuştur. 50 adet 8-10 kişilik yuvarlak banket masa ile kalabalık guruplara hizmet verebilmektedir.

Alanın geniş olması ve masa sayısının çokluğu davetlerinizin kişi başı maliyetini düşürmektedir. Kaliteden ödün vermeden kalabalık guruplar makul fiyatlarla ağırlanabilmektedir.

Yekpare bir alan içinde bulunan salon ferah bir ortam yaratmakta, davetliler için geniş bir görüş alanı sunmaktadır.

Gelin ve damat masası

Gelin ve Damat masası nikah masası olarak kullanılabildiği gibi gelin ve damadın konforlu bir biçimde davet süresince kullandığı bir bölümdür.

Tüm salona hakim bir noktada bulunmaktadır. Fotoğraf çektirmek için doğal elegant bir dekor oluşturmaktadır. Gelin ve damadı vurgulayan bir alan yaratmakta böylece aileler ve arkadaşlar için bir etkileşim imkanı vermektedir.

Sahne

Sahne DJ yada Müzisyenler tarafından kullanılan bir alandır. Salona hakim bir noktada bulunmaktadır. Orkestra ve DJ ler için yeterli alan sağlamakla birlikte salonun dekoruna katkı sunarak çekilen resimlere doğal bir eğlence dokusu katmaktadır.

Özenle hazırlanmış davet ve düğünlerin kaliteli müzik ile buluşarak davetlilerin eğlenceye katılımı sağlamakta müzisyen ve DJ lerin dans pistinden gelen tepkilere karşılık vermesini kolaylaştırarak inter-aktif bir eğlence anlayışı ile davetlilere unutulmaz bir atmosfer oluşturmaktadır.

oyun pisti

Davet sahipleri oyun pisti konusunda yüksek beklenti içinde olmaz yada fazla önemsemezler. Fakat oyun pisti bir davetin unutulmaz olabilmesini kolaylaştıran en önemli bölümlerden biridir.

Bir davetin unutulmaz olması için davetlilerin eğlence ve aktivitelere katılımı çok önemlidir. Olumlu ve kalıcı hatıraların kişilerin katılımı ile doğrudan ilişkili olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yıldızlar düğün salonu geniş salonunun verdiği imkan ile geniş bir oyun pisti oluşturmuştur.

İster halay çekin, ister dans edin ister göbek atın kendinizi inanılmaz bir ortam içinde bulabilirsiniz. Unutulmaz davetler için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.